Realizacje

Stoisko Lioncast i Optimus na Intel Extreme Masters 2018

Intel Extreme Master w Katowicach to prawdziwe święto fanów gier i nowych technologii.

Intel Extreme Master w Katowicach to prawdziwe święto fanów gier i nowych technologii. Dla wielu firm możliwość pojawienia się na strefie EXPO tego wydarzenia to ogromy krok naprzód pod względem rozpoznawalności marki na polskim rynku. Lioncast, niemiecki producent peryferii dla graczy oraz OPTIMUS, legendarny polski producent wysokiej klasy komputerów, dzięki pomocy agencji Galaktus postanowili połączyć siły i stworzyć wspólne stoisko.


Do dyspozycji mieliśmy 60m2, które musieliśmy jak najefektywniej wykorzystać. Zaplanowaliśmy strefę Free2Play, na której przez oba weekendy IEM można było zagrać w Fortnite, PUBG, CS:GO, LoL-a lub w inną z dostępnych gier. Do tego dwa stanowiska z kontrolerami arcade marki Lioncast, przy których trwały pojedynki w Dragon Ball FighterZ.

W centralnym punkcie stoiska znajdowała się scena z dwoma komputerami, na której praktycznie przez cały event pracował host. Aktywizował zainteresowanych stoiskiem zwiedzających halę, przeprowadzał konkursy i dbał o dobrą atmosferę. Przeprowadzony został m.in. konkurs cosplay z nagrodą główna o wartości ponad 8 000 zł.

Na specjalnym standzie znajdowały się produkty marki Lioncast, komputery marki Optimus i unikatowy mod wykonany przez znanego YouTubera – Staszka „Tipsa” Wiertelaka. W obrębie stoiska znalazło się również miejsce na sklep ze sprzętem, w którym zainteresowani mogli nabyć gamingowe akcesoria od Lioncast.

Nasze plany co do funkcjonowania stoiska zostały spełniony w 100%. Pomimo jego niewielkich rozmiarów frekwencja przy komputerach do gry Free2Play oraz pod scena była ogromna. Obecność obu marek na IEM 2018 bardzo dobrze wpłynęła na rozpoznawalność wśród graczy.


Poprzednie realizacje

Random image