Realizacje

ECC Games – z piskiem opon prosto na NewConnect

Galaktus PR to nie tylko dobre kontakty z mediami o grach wideo, ale też mainstreamową, czy specjalistyczną prasą. Właśnie z tego powodu zaufało nam warszawskie ECC Games, któremu przez rok pomagaliśmy promować w światowych mediach ich flagowy produkt, symulator kierowcy driftowego, Drift 19. Lokalnie towarzyszyliśmy natomiast w drodze firmy na parkiet NewConnect.

https://sm.ign.com/ign_pl/screenshot/default/drift19-02_4p9k.jpg

Jako agencja działaliśmy na aż czterech różnych płaszczyznach, tak tworząc komunikację, aby zainteresować tematem światowe media zajmujące się grami wideo, globalne media motoryzacyjne, a także te związane z wyścigami i kulturą driftowania, jak również lokalną prasę mainstreamową i finansową. Dzięki podjętym przez nas działaniom, Drift 19 z piskiem opon wjechał na czołówki zagranicznych portali o grach wideo i wyścigach, a także wszystkie najważniejsze polskie media – Parkiet, Puls Biznesu, Rzeczpospolitą, Gazetę Wyborczą. To tylko niektóre z tytułów, na łamach których w pierwszej połowie 2019 roku można było znaleźć zaaranżowane przez nas publikacje i wywiady z CEO warszawskiego developera.

Współpraca z ECC Games była dla nas kolejnym globalnym projektem i jednym z pierwszych lokalnych związanych bezpośrednio z giełdowym debiutem klienta. Cieszymy się, że proces ten, a także związana z nim komunikacja, okazały się aż takim sukcesem.

Poprzednie realizacje

Random image