Trust Gaming zaprasza na Gamescom 2017 – premiera projektu #buildingchampions – Galaktus

Trust Gaming zaprasza na Gamescom 2017 – premiera projektu #buildingchampions


 

Dordrecht, Holandia10 sierpnia 2017 Trust International, producent sprzętu komputerowego, elektronicznego oraz twórca serii produktów Trust Gaming, informuje o atrakcjach, które będą czekać na zwiedzających podczas tegorocznej edycji targów Gamescom 2017. W dniach od 22 do 26 sierpnia, w niemieckim mieście Kolonii, holenderska marka skupi się na promowaniu nowej akcji skierowanej do graczy – #buildingchampions. Na stoisku o powierzchni 120m2 pojawią się wszystkie najnowsze peryferia Trust Gaming oraz gracze z najpopularniejszych, europejskich drużyn e-sportowych.

 

Trust Gaming wspiera graczy na różnych etapach kariery.  Tworzy produkty zarówno dla osób dopiero zaczynających przygodę z gamingiem i szukających przystępnego cenowo sprzętu, jak i dla profesjonalistów, aby umożliwiać im współzawodnictwo na najwyższym poziomie. Akcja #buildingchampions ma na celu dodatkowo wesprzeć rozwój umiejętności gamerów, dając im szansę na dalszy rozwój w myśl idei, że progamerem nie trzeba się urodzić – należy go stworzyć.

 

Zwiastun akcji #buildingchampions: https://www.youtube.com/watch?v=4EPGI3jf2yc

 

W strefie Trust Gaming w hali 10.1 odwiedzający – oprócz zdobycia informacji o #buildingchampions – będą mieli możliwość rywalizowania w zawodach z najlepszymi, topowymi graczami e-sportowymi i między sobą oraz wygrywania cennych nagród. Dodatkowo, na stoisku holenderskiego producenta pojawią się wszystkie najnowsze tytuły francuskiego studia Ubisoft.

 

Dowiedz się więcej o gamingowych produktach z linii Trust Gaming:

http://www.trust.com/en/trustgaming

 

 

O Trust:

Marka Trust International istnieje na rynku od 1983 roku i jest aktywnym, globalnym producentem wysokiej jakości akcesoriów i sprzętu komputerowego oraz elektronicznego. Firma działa na skalę międzynarodową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Obecnie marka Trust posiada w swojej sprzedaży cztery różne linie artykułów: Trust, Trust Gaming, Trust Urban oraz Trust SmartHome. Firma oferuje takie produkty jak: myszki, klawiatury, głośniki, słuchawki, mikrofony, kamerki internetowe, tablety, ładowarki, różnego rodzaju kable czy systemy alarmowe. http://www.trust.com/en/

Galaktus

Białystok

ul. Hetmańska 38
15-727 Białystok

Warszawa

ul. Kasprowicza 72A/6
01-949 Warszawa