ROCCAT podnosi poprzeczkę dla konkurencji – premiera gamingowych słuchawek Khan Pro – Galaktus

ROCCAT podnosi poprzeczkę dla konkurencji – premiera gamingowych słuchawek Khan Pro

 

– Pierwsze na świecie słuchawki gamingowe z certyfikatem Hi-Res-Audio

– Wyjątkowo naturalny głos z mikrofonu

– Ekstremalnie lekkie i wygodne

 

Szanghaj/Hamburg 27 lipca 2017 roku ROCCAT, wiodący, niemiecki producent peryferii komputerowych, wzmacnia swoją obecność na chińskim rynku. Podczas targów ChinaJoy Expo 2017 w Szanghaju zaprezentował najnowszy stereofoniczny, gamingowy zestaw słuchawkowy – Khan Pro. Urządzenie jest w pełni kompatybilne ze wszystkimi istniejącymi platformami: PC, konsolami i sprzętem mobilnym. Khan Pro to najbardziej zaawansowane technologicznie słuchawki, które wyszły spod ręki inżynierów ROCCAT.

 

Certyfikat Hi-Res-Audio

Khan Pro są pierwszymi słuchawkami gamingowymi, które otrzymały certyfikat „Hi-Res-Audio”, nadawany najlepszym rozwiązaniom technicznym. Zestaw oferuje przetworniki z magnesami neodymowymi o średnicy 50milimetrów. Dzięki szerokiemu pasmu przenoszenia w zakresie od 20Hz do 40 000Hz i impedancji 25 Ohm, słuchawki zapewniają głębokie basy, bogate średnie i czyste, wysokie tony. Gracze, dzięki idealnemu pozycjonowaniu dźwięku, bez problemu określą położenie przeciwnika, nawet w trakcie najbardziej dynamicznych walk.

 

Mikrofon dla graczy

W słuchawkach Khan Pro bardzo istotna jest jakość rejestracji głosu w mikrofonie. Słuchawki wyposażono w funkcję „Real-Voice-Mic”. Zapewnia ona najbardziej naturalną transmisje głosu, niespotykaną do tej pory w słuchawkach dla graczy. Mikrofon wyłapuje częstotliwość od 100Hz do 10 000Hz. Jego czułość przy 1000Hz to -40dB, a stosunek sygnału do szumu wynosi 60 dB. Szerokie spektrum sprawia, że ludzki głos brzmi bardzo naturalnie. Dzięki wysokiej klasy mikrofonowi nic nie będzie w stanie zakłócić komunikacji z zespołem w czasie rozgrywki.

 

Idealne dla gamerów

Niewielka waga Khan Pro, licząca zaledwie 230g, w połączeniu z zastosowaną w nausznikach wymienną pianką, dostosowującą się do kształtu ucha, gwarantuje komfort nawet w czasie długich sesji przy komputerze. Nie ma znaczenia, czy gracz chce pokonać potężnego bossa w World of Warcraft, czy podczas całodniowego grania stara się zdobyć najwyższą rangę w Counter-Strike: Global Offensive – słuchawek prawie nie poczuje na głowie. Zestaw Khan Pro, dzięki solidnemu, regulowalnemu pałąkowi ze stali nierdzewnej, cechuje wysoka wytrzymałość. Kabel urządzenia zakończony 3,5-milimetrowymi wtyczkami jack liczy 245 centymetrów, co zapewnia dużą swobodę ruchu. Muszle słuchawek można obrócić o 90 stopni, co znacznie ułatwi ich transport. To świetny wybór dla ambitnych e-sportowców, szukających sprzętu, który sprawdzi się podczas ciężkiego treningu i rywalizacji na zawodach LAN-owych.

 

ROCCAT KHAN PRO trafią do sprzedaży w czwartym kwartale 2017 roku w cenie detalicznej 99,99 Euro.

 

Zwiastun:

https://youtu.be/ip2oUWQSDoI

PressKit:

http://www.mediaroccat.org/Marketing/Products/KhanPro/ROCCAT_KhanPro_PressKit.zip

Oficjalna strona produktu:

http://www.roccat.org/pl-PL/Products/Gaming-Sound/Khan-Pro/

 

Przydatne odnośniki:

ROCCAT strona główna

ROCCAT na Facebook

ROCCAT na Instagram

 

 

O ROCCAT:

Założona w 2007 roku w Hamburgu, w Niemczech, firma ROCCAT produkuje innowacyjne, wysokiej jakości peryferia dla wymagających graczy. Produkty, tworzone zawsze przy bliskiej współpracy ze społecznością graczy, oferują doskonałą precyzję, łatwość obsługi, jakość wykonania oraz nowoczesny design. ROCCAT zadebiutował na rynku z myszą dla graczy Kone – zaawansowanym modelem, który do tej pory jest uznawany za jeden z najlepszych produktów dla graczy na świecie. Od tego czasu niemiecki producent udostępnił swoim fanom pełną paletę profesjonalnych peryferii komputerowych. Długa lista międzynarodowych nagród potwierdza jakość marki ROCCAT. Oficjalna strona internetowa: http://www.roccat.org/

 

Kontakt dla mediów w Polsce:

Michał Rozpendowski

Starszy Specjalista ds. PR, Agencja Galaktus PR

tel.: + 48 662 145 840

mail: m.rozpendowski@galaktus.pl

www.facebook.pl/GalaktusPR | www.galaktus.pl

Galaktus

Białystok

ul. Hetmańska 38
15-727 Białystok

Warszawa

ul. Kasprowicza 72A/6
01-949 Warszawa