Prezentacja systemu misji w Escape from Tarkov podczas GamesCom 2017 – Galaktus

Prezentacja systemu misji w Escape from Tarkov podczas GamesCom 2017

 

18 sierpnia 2017 roku – Studio Battlestate Games informuje, że podczas zbliżających się targów Gamescom 2017 zaprezentuje rozwiązania, które wkrótce zostaną wprowadzone do Escape from Tarkov, popularnej gry FPS z elementami militariów, survivalu i RPG. Wśród wielu zapowiadanych dodatków, pokazy w Kolonii uwzględnią system misji i zadania poboczne oraz nowe umiejętności związane z obsługą broni palnej.

 

System misji zostanie oparty o interakcje z handlarzami dostępnymi w grze, którzy będą zlecać graczom różnorakie zadania. Rozwiązując je, fani EfT będą otrzymywać doświadczenie, nagrody oraz zwiększą poziom swojej reputacji. Rozwój postaci odblokuje kolejne, dostępne zlecenia. Dodatkowo, wraz z każdą wykonaną misją użytkownicy lepiej poznają świat Escape from Tarkov. Dzięki wprowadzeniu wątku fabularnego, bohaterowie gry zrozumieją prawa, którymi rządzi się miasto oraz motywacje handlarzy. Każdy sprzedawca posiada inny cel oraz sposób jego osiągnięcia i to od gracza będzie zależało, po której stronie konfliktu stanie.

 

Niektóre zadania będą miały ograniczony czas wykonania oraz mogą nakładać specjalne kary na gracza. Wykonanie konkretnego zlecenia może również zniszczyć relacje z jednym z handlarzy kosztem poprawy stosunków z innym sprzedawcą. Wśród dostępnych misji pojawią się m.in.: szukanie określonych przedmiotów lub przeszukanie konkretnego miejsca, zadania związane z handlem czy nawiązaniem relacji z dystrybutorami, zneutralizowanie wrogiego celu, nadanie sygnału radiowego lub zamontowanie urządzenia zakłócającego.

 

System misji to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez graczy elementów gry. Nadchodząca aktualizacja będzie największą zmianą wprowadzoną do Escape from Tarkov od rozpoczęcia zamkniętych beta testów.

 

Przydatne odnośniki:

Oficjalna strona gry: www.escapefromtarkov.com

Profil na Facebook: https://www.facebook.com/EscapefromTarkovPolska/

Twitter Battlestate Studios: https://twitter.com/bstategames

 

 

O Battlestate Games:

Battlestate Games to rosyjskie studio z Sankt Petersburga założone przez grupę deweloperów doświadczonych w tworzeniu gier FPS. Pierwszym projektem Battlestate jest gra Escape from Tarkov – gra MMO utrzymywana w klimatach militarnych oraz wykorzystująca elementy gatunków FPS i RPG. Fabuła EFT została umiejscowiona w roku 2028, w mieście Tarkov znajdującym się na terenie Rosji. Gracze muszą walczyć o przeżycie w miejscowości odciętej od reszty społeczeństwa. Gra dostępna jest na dwóch platformach – PC oraz Mac. http://www.battlestategames.com/

Galaktus

Białystok

ul. Hetmańska 38
15-727 Białystok

Warszawa

ul. Kasprowicza 72A/6
01-949 Warszawa