IS Defense – walcz dla NATO i zdobywaj nagrody – Galaktus

IS Defense – walcz dla NATO i zdobywaj nagrody

isdefense

Gliwice, Polska, 25.08.2016r.

IS Defense – walcz dla NATO i zdobywaj nagrody

Gra już wkrótce także na Xbox One!

Nowości z gry IS Defense – konkurs z nagrodami dla pecetowców i pierwsze informacje na temat wydania gry na konsolę Xbox One

 

Polskie studio Destructive Creations przygotowało nie lada gratkę dla fanów zaciętej rywalizacji. Od końca sierpnia każdy gracz IS Defense może wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą unikalne nagrody o łącznej wartości ponad 2 200 złotych. Gliwiccy deweloperzy ogłosili także wstępną datę premiery gry IS Defense na konsolę Xbox One.

Konkurs rozpocznie się 29 sierpnia i zakończy 26 września  br. Zasady są proste – gracze muszą osiągnąć jak najlepszy wynik w trakcie trwającej 7 dni rozgrywce. Co tydzień 3 zawodników z największą ilością punktów zdobytych na mapie Sycylia otrzyma w nagrodę klucz do gry Hatred oraz koszulkę z motywem nawiązującym do tego tytułu. Po trwających cztery tygodnie zmaganiach, twórcy IS Defense wyłonią trzy osoby, które osiągną najlepszy wynik w skali całego miesiąca. Złoty, srebrny i brązowy medalista będą mogli liczyć na kolejne gratyfikacje w postaci replik oporządzenia wykorzystywanego przez żołnierzy NATO.

Osoby, które znajdą się w najlepszej trójce cotygodniowych zmagań mogą ponownie wziąć udział w zabawie w celu osiągnięcia jeszcze lepszego wyniku w rankingu miesięcznym. Gracz, który powtórnie podejmie wyzwanie i zajmie miejsce premiowane nagrodami musi jednak pamiętać, że jeżeli znów trafi do pierwszej trójki, t-shirt oraz kod do gry trafią do osoby, która zajęła czwarte lub piąte miejsce.

Wyniki konkursu ogłaszane będą na oficjalnym profilu IS Defense na portalu Facebook tuż po zakończeniu pełnego tygodnia zmagań, czyli 5, 12, 19 i 26 września. Dnia 27 września Destructive Creations opublikuje pełne zestawienie 12 najlepszych graczy i przedstawi medalistów trwającej miesiąc rozgrywki.

Destructive Creations ogłosiło również, że gra IS Defense już wkrótce pojawi się na konsolę Xbox One. Railshooter od DC będzie dostępny w sprzedaży na sprzęt firmy Microsoft już pod koniec 2016 roku. Tytuł będzie posiadał wsparcie urządzenia Kinect.

Czym jest IS Defense?

IS Defense to nietypowa strzelanina z perspektywy pierwszej osoby, w której wcielamy się w żołnierza NATO broniącego wybrzeży Europy przed groźnymi terrorystami. Gracz nie może poruszać się po polu bitwy, ale może eliminować kolejne fale przeciwników za pomocą ciężkiego karabinu maszynowego obracanego wraz z kamerą w 360-stopniowym zakresie. Pomocne okażą się liczne systemy wsparcia, takie jak: zrzut piechoty, ostrzał artyleryjski oraz nalot bombowy. Rozwój postaci odbywa się poprzez wybór ulepszeń znajdujących się w drzewku zdolności, które pozwolą uzyskiwać jeszcze lepsze wyniki. Obiekty po zniszczeniu nie znikają z ekranu, więc dym z pojazdów wpływa na widoczność na polu bitwy i podnosi poziom trudności rozgrywki.

Oficjalny trailer gry:
https://www.youtube.com/watch?v=SNVmXt-H8AA

IS Defense w wersji na PC jest do nabycia na platformie Steam: http://store.steampowered.com/app/448370/

Oficjalny profil IS Defense na Facebook:
https://www.facebook.com/isdefense/

 

 

O IS Defense

IS Defense to stacjonarna strzelanina studia Destructive Creations, w której gracz wciela się w żołnierza NATO i korzystając z widoku z pierwszej osoby, walczy z niekończącymi się zastępami przeciwników. Produkcja została stworzona w oparciu o silnik Unreal Engine 4. Gra zbiera bardzo pozytywne recenzje na platformie Steam (97% pozytywnych recenzji), interesując sobą graczy na całym świecie. Więcej informacji: http://destructivecreations.pl/isdefense/ i https://www.facebook.com/isdefense/

O Destructive Creations

Destructive Creations to gliwickie studio złożone z doświadczonych pracowników branży gier wideo. Celem studia jest tworzenie oryginalnych i bezkompromisowych produkcji. Doświadczenie zdobyte przy produkcji Hatred pokazało, że niestraszna jest im kontrowersja i niecodzienne rozwiązania. Oficjalna strona: http://destructivecreations.pl/ i profil Facebook: https://www.facebook.com/destructivecreationsteam/

Galaktus

Białystok

ul. Hetmańska 38
15-727 Białystok

Warszawa

ul. Kasprowicza 72A/6
01-949 Warszawa