Escape from Tarkov – Battlestate Games ogłasza rozpoczęcie zamkniętych beta testów – Galaktus

Escape from Tarkov – Battlestate Games ogłasza rozpoczęcie zamkniętych beta testów

Oficjalny zwiastun CBT EfT: https://youtu.be/O3wxhozLVLI

Stankt Petersburg, Rosja29 lipca 2017 rokuBattlestate Games ogłosiło, że Escape from Tarkov, realistyczna gra militarna, będąca hybrydą gatunków MMO i FPS, oficjalnie rozpoczęła zamknięte beta testy. Dostęp do CBT otrzymają wszyscy gracze, którzy zakupili dowolną paczkę w ramach wczesnego akcesu. Przez najbliższy tydzień, każdy właściciel zakupionego pakietu testera otrzyma e-mail z zaproszeniem do dalszych testów. Wstęp na serwery będzie przyznawany chronologicznie, w zależności od daty zakupu klucza do EfT. Po zakończeniu ostatniej fali zaproszeń, do CBT będą mogli dołączyć nowi użytkownicy.

 

Wraz z rozpoczęciem kolejnej fazy testów, gra zostanie znacząco zaktualizowana i otrzyma mnóstwo nowości, w tym m.in.: mapę Shoreline, pierwszą część największej lokacji w grze, usprawniony balans obecnie istniejących map wraz z dodatkowymi punktami do eksploracji, nowy ekwipunek i medykamenty, a także śmiercionośną broń i jej modyfikacje, bardziej zbalansowaną ekonomię i ulepszony system ubezpieczeń wyposażenia zabieranego na misje oraz globalny czat w grze.

 

Przez wiele ostatnich miesięcy pracowaliśmy, by zoptymalizować szybkość i stabilność gry oraz usunąć z niej jak najwięcej błędów. Obecnie naszym głównym zadaniem jest sprawienie, aby komfort w trakcie rozgrywki był identyczny dla wszystkich użytkowników. W związku z tym, mamy nadzieję, że gracze zrozumieją ostrożność związaną ze stopniowym przyznawaniem dostępu do zamkniętych beta testów. Pragniemy podkreślić, że rozwój Escape from Tarkov nie kończy się wraz z rozpoczęciem CBT. Z każdą kolejną aktualizacją pojawiać się będą dodatkowe zawartości oraz rozszerzenia. Na przykład, już wkrótce pojawi się specjalny system z zadaniami do wykonywania w grze – komentuje Nikita Buyanov, szef Battlestate Games.

 

Deweloperzy ze studia Battlestate Games poinformowali dziś, że wraz z rozpoczęciem zamkniętych beta testów wszyscy gracze będą mogli udostępniać screenshoty i filmiki z rozgrywki oraz relacjonować grę na żywo na platformach streamingowych.

 

Aby wziąć udział w zamkniętych beta testach Escape from Tarkov należy zakupić preorder gry korzystając z oficjalnej strony: www.escapefromtarkov.com/preorder-page

Galeria zdjęć do pobrania: https://we.tl/Tpb8ZCI0br
Oficjalny zwiastun do pobrania:
https://we.tl/TcRO0UnsEr

Przydatne odnośniki:

Oficjalna strona gry: www.escapefromtarkov.com

Profil na Facebook: https://www.facebook.com/EscapefromTarkovPolska/

Twitter Battlestate Studios: https://twitter.com/bstategames

 

 

O Battlestate Games:

Battlestate Games to rosyjskie studio z Sankt Petersburga założone przez grupę deweloperów doświadczonych w tworzeniu gier FPS. Pierwszym projektem Battlestate jest gra Escape from Tarkov – gra MMO utrzymywana w klimatach militarnych oraz wykorzystująca elementy gatunków FPS i RPG. Fabuła EFT została umiejscowiona w roku 2028, w mieście Tarkov znajdującym się na terenie Rosji. Gracze muszą walczyć o przeżycie w miejscowości odciętej od reszty społeczeństwa. Gra dostępna jest na dwóch platformach – PC oraz Mac. http://www.battlestategames.com/

Galaktus

Białystok

ul. Hetmańska 38
15-727 Białystok

Warszawa

ul. Kasprowicza 72A/6
01-949 Warszawa