ROCCAT świętuje 10. urodziny podczas Gamescom 2017 – premiera Kone AIMO i Horde AIMO – Galaktus

ROCCAT świętuje 10. urodziny podczas Gamescom 2017 – premiera Kone AIMO i Horde AIMO

 

– ROCCAT prezentuję kolejną generację gamingowej myszki Kone

– Horde wyposażona w Membrany 2.0 redefiniuje pojęcie klawiatur dla graczy

– AIMO, czyli ewolucja podświetlenia RGB

 

Kolonia, Niemcy – 22 sierpnia 2017 roku – podczas tegorocznych targów Gamescom w Kolonii, ROCCAT, niemiecki producent peryferii komputerowych będzie świętował swoje 10. urodziny. Z tej okazji zaprezentowane zostaną najnowsze, gamingowe produkty ROCCAT, które mają wyznaczyć kurs marki na kolejne lata. Swoją premierę będą miały myszka Kone AIMO oraz klawiatura Horde AIMO oparta o innowacyjne „Membrany 2.0”.

 

Optyczny gryzoń dla graczy

W trakcie projektowania nowej wersji myszki, producenci wzięli pod uwagę opinie graczy. Ergonomia Kone AIMO została poprawiona dla zwiększenia kontroli i komfortu użytkowania. Na bocznym panelu umieszczono trzy przyciski, które można z łatwością obsługiwać kciukiem. Urządzenie wyposażono w solidną, czterokierunkową rolkę 4D Titan. Istotnym elementem, wpływającym na wysoką jakość sprzętu, są zastosowane przełączniki przycisków OMRON o żywotności przewidzianej na pięćdziesiąt milionów kliknięć. Oprogramowanie SWARM pozwoli wygodnie skonfigurować Kone AIMO. Dodatkowo, optyczny sensor Owl-Eye został zmodyfikowany, aby spełnić wysokie standardy, których oczekuje się od produktów ROCCAT.

Kone AIMO jest pierwszym urządzeniem z inteligentnym podświetleniem RGB. System AIMO, nazywany przez producentów „żyjącym światłem”, uczy się i dostosowuje do gracza. Wykorzystuje funkcje w pełni konfigurowalnego oświetlenia. Ma to na celu wzmocnienie wrażeń, nie dodatkowe rozpraszanie podczas korzystania z myszki.

 

ROCCAT przedstawia Membrany 2.0

Horde to urządzenie z serii AIMO. Niemiecki producent stara się na nowo zdefiniować pojęcie klawiatury membranowej dla graczy. Zastosowane w Horde AIMO „Membrany 2.0” zostały skonstruowane od podstaw przez zespół specjalistów ROCCAT. Stworzono klawiaturę wygodną do codziennego użytkowania, zapewniającą szybki czas reakcji oraz zbudowaną tak, aby brud nie kumulował się pod jej przyciskami. Ponadto, Horde i inne produkty z serii AIMO będą korzystać z nowego, inteligentnego systemu podświetlenia RGB.

Kone AIMO i Horde AIMO zostaną zaprezentowane na targach Gamescom 2017. Myszka Kone AIMO trafi do sprzedaży we wrześniu tego roku w cenie detalicznej 79,99 Euro. Będzie dostępna w trzech kolorach: czarnym, szarym i białym. Firma ROCCAT rozpoczęła procedurę rejestracji technologii i uzyskania patentu produktu. Klawiaturę Horde AIMO zobaczymy na półkach sklepowych w listopadzie 2017 roku.

 

Przydatne odnośniki:

ROCCAT Kone AIMO PressKit

ROCCAT Kone AIMO oficjalna strona

ROCCAT strona główna

ROCCAT na Facebook

ROCCAT na Instagram

O ROCCAT:

Założona w 2007 roku w Hamburgu, w Niemczech, firma ROCCAT produkuje innowacyjne, wysokiej jakości peryferia dla wymagających graczy. Produkty, tworzone zawsze przy bliskiej współpracy ze społecznością graczy, oferują doskonałą precyzję, łatwość obsługi, jakość wykonania oraz nowoczesny design. ROCCAT zadebiutował na rynku z myszą dla graczy Kone – zaawansowanym modelem, który do tej pory jest uznawany za jeden z najlepszych produktów dla graczy na świecie. Od tego czasu niemiecki producent udostępnił swoim fanom pełną paletę profesjonalnych peryferii komputerowych. Długa lista międzynarodowych nagród potwierdza jakość marki ROCCAT. Oficjalna strona internetowa: http://www.roccat.org/

 

Kontakt dla mediów w Polsce:

Iwona Jarmuszewska

Senior PR Specialist, Agencja Galaktus PR

tel.: + 48 662 045 043

mail: i.jarmuszewska@galaktus.pl

www.facebook.pl/GalaktusPR | www.galaktus.pl

Galaktus

Białystok

ul. Hetmańska 38
15-727 Białystok

Warszawa

ul. Kasprowicza 72A/6
01-949 Warszawa