ROCCAT na Gamescom 2017 – premiery gier oraz nowego sprzętu gamingowego – Galaktus

ROCCAT na Gamescom 2017 – premiery gier oraz nowego sprzętu gamingowego

Tegoroczne targi w Kolonii to m.in.: obchody 10. urodzin marki, premiera sprzętu gamingowego nowej generacji oraz pierwszy publiczny pokaz grywalnej wersji gry Sick City.

 

Hamburg, Niemcy – 16 sierpnia 2017 roku – Gamescom, największe targi gier i sprzętu komputerowego w Europie, to okres premier wielu nowych produktów. Impreza organizowana w Kolonii od 2009 roku to także najważniejsze tegoroczne wydarzenie dla firmy ROCCAT, wiodącego, niemieckiego producenta peryferii komputerowych oraz ROCCAT Game Studios, debiutującego producenta gier wideo. 22–26 sierpnia w halach targów Koelnmesse ROCCAT zaprezentuje swoje najnowsze projekty sprzętowe i deweloperskie, w tym grywalną wersję gry Sick City.

ROCCAT Game Studios

Sick City, nowoczesna interpretacja gry taktycznej prowadzonej w czasie rzeczywistym, została zapowiedziana wraz z ogłoszeniem oficjalnego rozpoczęcia działalności ROCCAT Games Studios. Podczas Gamescom debiutancka gra studia ROCCAT zostanie po raz pierwszy zaprezentowana w pełni grywalnej wersji. Sick City będzie dostępne na stoisku producenta w wersji alfa dla wszystkich uczestników targów: zwiedzających, partnerów i mediów. Kolejnym etapem rozwoju projektu będzie ekskluzywne wydarzenie otwierające internetowe zmagania w Sick City. Trwające ok. 6 tygodni zamknięte testy skierowane do mediów rozpoczną się we wrześniu i najprawdopodobniej potrwają do 15 października.

Oficjalna zapowiedz gry Sick City: https://www.youtube.com/watch?v=g1a3dACD_c0

ROCCAT

Gamescom 2017 to szczególny okres dla marki ROCCAT. Podczas tegorocznych targów w Kolonii niemiecki producent świętować będzie swoje 10. urodziny. W związku z nadchodzącym jubileuszem planowana jest premiera dwóch nowych produktów gamingowych ROCCAT. Dodatkowo, przedstawiona zostanie innowacyjna i nowoczesna technologia stworzona z myślą o zaawansowanych graczach, która na nowo wyznaczy standardy w branży peryferii komputerowych. Od 10 lat niemiecki producent wprowadza pionierskie rozwiązania, które znacząco wpływają na komfort rozgrywki tysięcy użytkowników na całym globie. Premiera nowego projektu tworzonego przez inżynierów ROCCAT ma na celu hucznie rozpocząć kolejną dekadę w historii firmy, wyznaczając kurs marki na kolejne lata.

Gamescom 2017

Wszystkie produkty i tytuły ROCCAT będą dostępne dla zwiedzających w hali nr 8, na stoisku nr C.032. Dla pozostałych uczestników targów przygotowano specjalne pokazy w Centrum Biznesowym w hali nr 2.1, na stoisku nr E15.

Przydatne odnośniki:

Sick City strona główna

Sick City na Facebook

ROCCAT strona główna

ROCCAT na Facebook

ROCCAT na Instagram

O ROCCAT:

Założona w 2007 roku w Hamburgu, w Niemczech, firma ROCCAT produkuje innowacyjne, wysokiej jakości peryferia dla wymagających graczy. Produkty, tworzone zawsze przy bliskiej współpracy ze społecznością graczy, oferują doskonałą precyzję, łatwość obsługi, jakość wykonania oraz nowoczesny design. ROCCAT zadebiutował na rynku z myszą dla graczy Kone – zaawansowanym modelem, który do tej pory jest uznawany za jeden z najlepszych produktów dla graczy na świecie. Od tego czasu niemiecki producent udostępnił swoim fanom pełną paletę profesjonalnych peryferii komputerowych. Długa lista międzynarodowych nagród potwierdza jakość marki ROCCAT. Oficjalna strona internetowa: http://www.roccat.org/

 

Kontakt dla mediów w Polsce:

Michał Rozpendowski

Starszy Specjalista ds. PR, Agencja Galaktus PR

tel.: + 48 662 145 840

mail: m.rozpendowski@galaktus.pl

www.facebook.pl/GalaktusPR | www.galaktus.pl

Galaktus

Białystok

ul. Hetmańska 38
15-727 Białystok

Warszawa

ul. Kasprowicza 72A/6
01-949 Warszawa