GAMDIAS rozszerza ofertę sprzętu gamingowego na polskim rynku – Galaktus

GAMDIAS rozszerza ofertę sprzętu gamingowego na polskim rynku

GAMDIAS rozszerza ofertę sprzętu gamingowego na polskim rynku

17 sierpnia 2017 roku  GAMDIAS, wiodący producent sprzętu gamingowego, rozszerza ofertę sprzedaży peryferii komputerowych dla graczy w Polsce. Już wkrótce na półki polskich sklepów trafi pełny zestaw asortymentu GAMDIAS stworzonego z myślą o wymagających rozgrywkach, w tym m.in.: słuchawki HEBE M1 RGB, klawiatura mechaniczna HERMES P1 RGB oraz myszka optyczna ZEUS P1 RGB. Producent, nawiązując w nazwach produktów do greckich bogów, gwarantuje mityczną jakość sprzętu w przyziemnej cenie.

Słuchawki HEBE M1 RGB

Słuchawki gamingowe HEBE M1 wyposażono w technologię wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1, która dostarcza niesamowitych wrażeń dźwiękowych z efektem 3D. HEBE M1 posiadają precyzyjne, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe, gwarantujące doskonały bas oraz świetne pozycjonowanie dźwięków z gier. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania, produkt oferuje duże nauszniki wykończone skórzaną, miękką wkładką, która rewelacyjnie izoluje dźwięki z otoczenia. Dodatkowo, HEBE M1 wyekwipowano w inteligentny system wibracji oraz oszałamiające efekty podświetlenia RGB.

 

HEBE M1 posiadają zaawansowany, jednokierunkowy mikrofon gwarantujący świetne wyciszenie dźwięków z otoczenia. Mikrofon został schowany w kieszeni znajdującej się na lewym nauszniku, a dzięki gibkiej konstrukcji gracz łatwo może go dostosować do własnych preferencji. Za pomocą funkcjonalnego pilota można w łatwy sposób kontrolować głośność słuchawek oraz włączyć lub wyłączyć mikrofon, system wibracji i podświetlenie. Oprogramowanie GAMDIAS HERA pozwala na dowolne dostosowanie efektów RGB oraz zmianę opcji ustawień mikrofonu.

Zwiastun słuchawek HEBE M1 RGB: https://www.youtube.com/watch?v=D7FMQ-zSP7E

Klawiatura mechaniczna HERMES P1 RGB

HERMES P1 to klawiatura mechaniczna z odpinaną podkładką na nadgarstki o maksymalnej wadze do 1,5kg. HERMES P1 oferuje m.in.: wysokiej jakości konstrukcję stworzoną ze szczotkowanego aluminium, kompaktowy design, piękne podświetlenie RGB LED w palecie barw do 16.8 miliona kolorów i wieloma odmiennymi efektami świetlnymi, wbudowaną pamięć wewnętrzną, przyciski makro, certyfikowane przełączniki mechaniczne GAMDIAS Blue o wytrzymałości do 50 milionów kliknięć, pełny anti-ghosting i key rollover oraz częstotliwość raportowania na poziomie 1000 Hz.

Dodatkowo, klawiatura GAMDIAS posiada 6 dedykowanych przycisków multimedialnych, w tym m.in. przycisk pozwalający pominąć obecnie słuchaną piosenkę i przejść do następnej. Dostępne jest także darmowe oprogramowanie HERA, które pomoże graczom w pełni spersonalizować ustawienia klawiatury. Wszystkie te aspekty dostarczają graczom maksymalnego komfortu podczas nawet najbardziej zaciekłych rozgrywek.

Zwiastun klawiatury HERMES P1 RGB: https://www.youtube.com/watch?v=2EiErpU5LZU

 

Myszka optyczna ZEUS P1 RGB

ZEUS P1 to myszka o wadze 125 gram wyposażona w sensor optyczny z opcją ustawienia rozdzielczości do 12 000 DPI i polling rate 1000 Hz. Wysokiej jakości sensor gwarantuje idealną precyzję i dokładne przeniesienie nawet najdrobniejszego ruchu dłoni na ekran monitora. Osiem strategicznie rozmieszczonych oraz w pełni programowalnych przycisków można dowolnie dostosować dzięki oprogramowaniu GAMDIAS HERA. Autorski software pozwala na dowolne ustawienie kolorów i efektów 13 stref podświetlenia oraz zaprogramowanie do 5 profili, które można dowolnie zmieniać podczas rozgrywki. ZEUS P1 posiada gumowany kabel o długości 1,8 metra i gwarancję wytrzymałości przycisków głównych szacowaną na 20 milionów kliknięć.

Zwiastun myszki ZEUS P1 RGB: https://www.youtube.com/watch?v=dRCpDteYat0

Cena i dostępność

Słuchawki HEBE M1 RGB, klawiatura HERMES P1 RGB i myszka ZEUS P1 RGB są dostępne w sklepach ProCpu oraz Morele w cenie już od 149 zł (HEBE M1), od 279 zł (HERMES P1) lub 159 zł (ZEUS P1).

 

Przydatne odnośniki:
– PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ PRODUKTÓW DO POBRANIA: https://we.tl/c5kU363BPJ
 Oficjalna strona internetowa: http://gamdias.com/
 Profil na Facebook: https://www.facebook.com/GAMDIASGAMING/
 Profil na Twitter: https://twitter.com/gamdias
 Profil na Instagram: https://www.instagram.com/gamdias/  
 

O GAMDIAS:

GAMDIAS Technology zostało założone w 2012 roku, pomyślnie tworząc markę sprzętu gamingowego znanego pod nazwą GAMDIAS. GAMDIAS kładzie nacisk na bezpośredni kontakt z graczami, wykazując się kreatywnością oraz dostarczając możliwie najlepszy poziom obsługi. Twórcy marki chcą nie tylko wyznaczać standardy jakości oraz praktyczności, ale także wykraczać poza standardowe myślenie o sprzęcie dla graczy. GAMDIAS nieustannie inwestuje w nowe projekty, tworząc jeszcze lepszy sprzęt i dołączając go do swojego artystycznego panteonu. http://gamdias.com/

Galaktus

Białystok

ul. Hetmańska 38
15-727 Białystok

Warszawa

ul. Kasprowicza 72A/6
01-949 Warszawa