Bitwy Czarnych Skorpionów w nowej aktualizacji Crossout – Galaktus

Bitwy Czarnych Skorpionów w nowej aktualizacji Crossout

19 lipca 2017 roku – Targem Games i Gaijin Entertainment ogłaszają premierę nowej dużej aktualizacji dla Crossout, popularnej gry akcji MMO. Do postapokaliptycznego świata dołączyły dwa tryby: Big Black Scorpions, czyli dynamiczny deathmatch dla osób lubiących szybką rozgrywkę oraz Wojny Klanowe, w których gracze będą walczyć o panowanie nad terytorium. Częścią aktualizacji jest również nowa mapa oraz możliwość wyposażenia pojazdu we flagę frakcji. Gra na PC zyska także na walorach wizualnych, dzięki wsparciu technologii Nvidia HBAO+.

Walki Czarnych Skorpionów

Najnowszy tryb z grupy Brawl (bitwy spoza standardowych potyczek) nazwany „Big Black Scorpions” zapewni nowy typ rozgrywki. Bitwy będą rozgrywane w formacie Battle Royale, a gracze zasiądą na Czarnych Skorpionach, szybkich i zwinnych łazikach wyposażonych w Akcelerator Cząstek. To potężne działo potrafi zniszczyć jednym strzałem przeciwnika, lecz ze względu na długi czas przeładowania oraz fakt, iż gracze mogą się wielokrotnie odradzać, wygranie tego trybu nie będzie prostym zadaniem. Każdy Skorpion posiada również kilka dopalaczy rakietowych, które zapewnią wymaganą mobilność na polu bitwy. Ci którzy przetrwają otrzymają cenne nagrody oraz fragmenty części specjalnych do swoich pojazdów.

 

Otwarte bitwy klanów

Wojny Klanowe są głównym trybem gry. By wziąć w nich udział, gracze muszą posiadać klan lub dołączyć do istniejącego. Spośród jego członków wybierani będą najbardziej nieustraszeni wojownicy, którzy zmierzą się ze swoimi przeciwnikami na polu bitwy. Bazując na wynikach z poprzedniego tygodnia, członkowie klanów otrzymują Uran, bardzo rzadki surowiec wymagany do tworzenia najlepszych części, takich jak np. Miotacz Płomieni.

Flagi frakcji oraz nowa mapa „Dwie Wieże”

Gracze, dumni z tego, do której frakcji przynależą, mogą wyposażyć pojazd we flagę swojej grupy. Zarówno osoba niosąca flagę, jak i inni członkowie tej samej frakcji w danej drużynie otrzymają dodatkowe punkty reputacji. W grze dostępne są dwa typy flag, standardowe oraz rzadkie, z czego te drugie zapewnią większy bonus punktów. Do gry dodano również nową mapę – „Dwie Wieże” w trybie Cargo Race. Dwa niesamowite, piękne skaliste szczyty były często odwiedzane nawet przed katastrofą. Dzisiejsi turyści są znacznie bardziej niebezpieczni i poszukują militarnych szczątków oraz cennych przedmiotów.

 

Wsparcie technologii NVIDIA HBAO+

Zniszczony wojną świat będzie wyglądał jeszcze lepiej za sprawą technologii Nvidia o nazwie HBAO+. Cienie rzucane przez obiekty oraz środowisko stały się bardziej szczegółowe i naturalne, przez co gracze mogą jeszcze bardziej zanurzyć się w postapokaliptycznym klimacie świata gry. Technologia dostępna jest dla wszystkich graczy korzystających z komputerów PC.

Kompletna lista zmian na oficjalnej stronie Crossout: https://crossout.net/en/news/226/current/#/

 

Więcej informacji:

– Strona główna

– Facebook

– Twitter

– Forum

O Crossout:

W Crossout nie znajdziesz dwóch jednakowych maszyn. Dowolnie modyfikując swój pojazd możesz uzyskać zarówno samochód wyścigowy jak i opancerzoną platformę wojenną, w zależności od obranej taktyki i swojego stylu gry. Crossout oferuje graczom niezliczone możliwości modyfikowania swoich pojazdów: od kształtu i budowy, przez opancerzenie, uzbrojenie i systemy wspomagające aż po dodatki kosmetyczne. Zaprojektowane przez siebie mechanizmy bojowe możesz sprzedać innym graczom przez dostępny w grze system aukcyjny.

Grając w Crossout będziesz miał do wyboru szeroki wachlarz wyposażenia i uzbrojenia, od piły mechanicznej i wiertła elektrycznego, przez karabiny maszynowe i wyrzutnie rakiet, aż po drony i systemy maskujące. Dzięki zaawansowanemu modelowi zniszczeń uszkodzenie dowolnej części pojazdu przeciwnika wpłynie na działanie całego pojazdu. Oficjalna strona: http://crossout.net/en

O Gaijin Entertainment:

Gaijin Entertainment to twórcy i wydawcy gier online: War Thunder, Crossout, Star Conflict, a także wielu innych tytułów na platformy PC, Mac, PS4, PS4, Xbox 360, iOS i Android. Zróżnicowane portfolio firmy było wielokrotnie nagrodzone przez światowe media i branżę gier. Wśród wyróżnień znalazły się m.in. KRI Awards, Gamescom Award i wiele innych. Oficjalna strona: http://gaijinent.com

O Targem Games:

Targem powstało w 2002 roku z zamiarem stworzenia wysokiej jakości gier dla graczy na całym świecie. Do najważniejszych produkcji studia należą takie tytuły jak Star Conflict, Hard Truck: Apocalypse, Blaze Rush i wiele innych gier na PC, konsole i urządzenia mobilne. Odwiedź oficjalną stronę dewelopera: www.targem.com

Galaktus

Białystok

ul. Hetmańska 38
15-727 Białystok

Warszawa

ul. Kasprowicza 72A/6
01-949 Warszawa